Znak Junáka

91. oddíl Junáka Brno

Jednadevadesátka – katolický chlapecký skautský oddíl

Liliový kříž

Co se děje na Červeňáku?

24. 11. 2007

Poslední dny se dostala práce na úpravě našich kluboven na Červeném kopci konečně trochu do tempa, takže to nejhorší již máme za sebou. Byly provedeny výkopy pro položení kanalizace a vody, kanalizační a vodovodní trubky byly položeny a zasypány, byly vyčištěny komíny, vysekány a zazděny nové sopouchy, nainstalovány dvoje kamna, opraven plot, urovnán terén po výkopech ve spodní části areálu.
Co nás čeká: opravit poškozený přívodní elektrický kabel, udělat rozvod vody a odpady, tento poté zaomítat, připevnit pořádně nově natažené plotové pletivo, položit dlažbu a obklady, připevnit umyvadlo a záchod, vymalovat klubovny, přestěhovat nábytek. Pokud vše dobře půjde (a bude dostatek ochotných lidí), tak bychom se počátkem ledna mohli definitivně přestěhovat na Červeňák.
Děkuji touto cestou všem, kteří přiložili ruku k dílu. Jsem rád, že někteří již pochopili, že přijít jednou na dvě či tři hodiny by ke zprovoznění kluboven nestačilo (ale i tak děkuji). A tak se na Červeňáku někteří již objevili dvakrát, třikrát i vícekrát. Žel, jiní svoji ručku k dílu doposud nepřiložili. Snad to ještě stihnou.

Vašek

01_cervenak 02_cervenak 03_cervenak
04_cervenak 05_cervenak 06_cervenak

Novější zápis: Generálka na mikulášskou a výlet hnědé šestky (1. 12. 2007)
Starší zápis: Lišácký výlet Hády → Adamov (17. 11. 2007)

Pondělí 24. 1. ’22
svátek slaví Milena

Podporují nás

Jak psát na web

Vytvořil VojťákO webuAdmin • Aktualizace: 31. ledna 2021 v 7.35