Znak Junáka

91. oddíl Junáka Brno

Jednadevadesátka – katolický chlapecký skautský oddíl

Liliový kříž

Luňácký výlet do okolí a nacvičování na mikulášskou

17. 11. 2007

Dne 17.11. v 8:00 jsme se sešli v naší klubovně (Já, Čára, Žižka a Fanek) i přesto, že to nebyl počet veliký byl tento výlet opravdu vyvedený. Odebrali jsme do lesů mezi Kohoutovicemi, Jundrovem, Žebětínem a Bystrcem který jsme prošli stylem rovnou za nosem…Po cestě jsme si zahráli hry…např. vyšlapávání obrázků do sněhu a můžu říct, že vznikali obdivuhodné obrazce. Už na začátku výletu kdosi prohodil, že u Jundrova jsou kozy které se tam jen tak potulují a, že se u nich musíme stavit a taky jo. Došli jsme tam a tam se potloukalo takovejch 7 koz. Tak jsem vyndal piškoty a to byla asi nejhorší věc co sem mohl udělat, protože okamžitě všechny kozy byli u mě a škemraly. Tak sem klukům rozdal po pár piškotech a krásně jsme všechny kozy nakrmili, když jsme se dali do pochodu, že půjdeme všechny kozy se nás jali pronásledovat a vydrželi to hooodně dlouho.
Na tomto výletě jsme měli na zvířata opravdu štěstí – potkali jsme ještě asi tak 13 muflonů (na jednom místě), hrozně moc veverek a další havěť co jen po lesích žije.
Když jsme celkem prokřehlí došli do klubovny, Fanek skočil pro Vojtu který byl po nemoci takže nemohl na výlet ale do klubovny ano a já zavolal medvědovi kterému se podařilo na chvíli utéci z oslavy. Začala úmorná dřina – nacvičování, nacvičování a nacvičování. Trvalo to dost dlouho takže pak jsme zahráli jedny osadníky a rozešli se do svých domovů.
PS: Foťák jsem bohužel neměl takže fotky nebudou žádné…

Cvrček

Novější zápis: Lišácký výlet Hády → Adamov (17. 11. 2007)
Starší zápis: Ostříží a první letošní sníh (10. 11. 2007)

Úterý 29. 11. ’22
svátek slaví Zina

Podporují nás

Jak psát na web

Vytvořil VojťákO webuAdmin • Aktualizace: 8. listopadu 2022 v 0.44