Znak Junáka

91. oddíl Junáka Brno

Jednadevadesátka – katolický chlapecký skautský oddíl

Liliový kříž

Podzimní výlet Modré smečky vlčat

22. 11. 2008

Den nás uvítal mrazíkem a sněhovou nadílkou, již na srazu se kluci bavili koulováním a tak jsme se těšili, že celý den prožijeme na sněhu a původní podzimní výprava se rázem změnila na zimní. Sněhu sice nebylo mnoho, ale díky celodennímu mrazu a občasným sněhovým přeháňkám jsme si ho během výletu užili až dost.
Jeli jsme autobusem do Žebětína odkud jsme se vydali směrem k automotodromu. Cestou jsme obdivovali krásu zimní přírody a užívali si sněhové nadílky. Hráli jsme řadu her, učili se poznávat stromy a na mýtině nad Žebětínem jsme se společně vyfotili. Nejdůležitějším úkolem výletu bylo rozdělat oheň a připravit si petlou krmi. Kluci ve čtyřech skupinkách na sněhu urputně škrtali sirkami pod zcela promočenými otýpkami modřínových větviček. Bylo to velké úsilí, ale nakonec bylo korunováno úspěchem předevěím díky kůře z břízy, kterou našli kluci opodál poraženou. Po obědě jsme vyrazili domů. Cestou na autobus jsme hráli celouz řadu lesních her a domů jsme se vrátili plní radosti z prvního sněhu a rozdělaného ohně.
Účast: Ondřej Vošmera, Marek Veselka, Ondřej Petržela, Radar, Bedla, Pavel Strmiska, Drak, Klaun, Lost, Pepa, Lukáš, Fíša, Adrian Veselka, Šmirgl, Kovboj a Vodík

Vodík

01_modra_vylet 02_modra_vylet 03_modra_vylet
04_modra_vylet 05_modra_vylet 06_modra_vylet

Novější zápis: Generálka na Mikulášskou a výlety (6. 12. 2008)
Starší zápis: Výlet Hnědé šestky na Babu (22. 11. 2008)

Pondělí 24. 1. ’22
svátek slaví Milena

Podporují nás

Jak psát na web

Vytvořil VojťákO webuAdmin • Aktualizace: 31. ledna 2021 v 7.35