Znak Junáka

91. oddíl Junáka Brno

Jednadevadesátka – katolický chlapecký skautský oddíl

Liliový kříž

Silvestr Horečky

28. 12. 2003 – 3. 1. 2004

Neděle 28. 12. 2003. Takže jsme přijeli, nikde ani stopa po sněhu a my jsme táhli s sebou lyže, sáňky a boby. Večer jsme hráli hru „Osadníky“.
Pondělí – Byli jsme lyžovat na Pustevnách a odpoledne jsme nakupovali v Albertovi. Večer jsme zopakovali Osadníky.
Úterý – Pánské osazenstvo šlo plavat a dámské osazenstvo nakupovalo v Albertovi. Cestou do města se Kovboj seznámil s šestnáctiletou Katkou (asi nebyla moc normální…), dámy zase udělaly ostudu v jedné drogerii. Večer jsme dali další Osadníky.
Středa – Dámské osazenstvo trávilo celý den v kuchyni, pánové sháněli dřevo. V poledne jsme slavili Očkovy narozeniny a dostal mňam mňam dort – nesladký, moc dobrý. Večer dojel Honza N. Nechyběli Osadníci. O půlnoci jsme se odebrali na kopec a vzhledem k tomu, že ráno začal padat sníh (napadlo hooodně sněhu), tak jsme sáňkovali a blbli v půl metru sněhu. Pak byly ohňostroje atd…
Čtvrtek – ráno jsme šli na 8.45 na mši do kostela, odpoledne jsme hráli Osadníky a Diplomacii.
Pátek – celý den se lyžovalo na Pustevnách, na cestě zpátky nám ujel autobus, pak se nakupovaly zásoby a večer se hráli Osadníci.
Sobota – sbalili jsme si věci, uklidili chalupu a odebrali jsme se na vlak. A pak už jsme jenom jeli a jeli až jsme byli v Brně. A to je vše.

Bára do tamější kroniky, konec dopsal Vojťák

Novější zápis: Střediskové závody (20. 3. 2004)
Starší zápis: Mikulášská besídka (7. 12. 2003)

Úterý 6. 12. ’22
svátek má Mikuláš

Podporují nás

Jak psát na web

Vytvořil VojťákO webuAdmin • Aktualizace: 8. prosince 2022 v 0.44