Znak Junáka

91. oddíl Junáka Brno

Jednadevadesátka – katolický chlapecký skautský oddíl

Liliový kříž

Nácvik a Mikulášská družiny Lišáků

29. 11. – 1. 12. 2013

Už jako každý jiný rok tak i ten to rok jsme museli vymyslet, sehrát naší scénku.
Rozhodli jsme se jsme se udělat pro naši scénku 100 procent. Tak jsme si dali sraz na Mendláku v pátek v 18.15 a tím začal náš společný víkend. V pátek večer bylo naší prioritou domyslet text scénky a postavy. Pro tento rok jsme si zvolili téma Den D. Pro toho, kdo neví co to je – jde to televizní pořad, kde různí lide nabízí investorům své nápady a požadují od nich jejich peníze, aby mohli svůj nápad realizovat. My jsme měli čtyři investory – Miloš Zeman, Michal Rostok, Lucie Bílá a Tomio Okamura. A tři žadatele o investici – Pan Žalud, Leoš Mareš a Pan Navrátil. Pan Žalud nabízel jedinečný vynález – „zadkožidli“, Leoš Mareš televizní show „Československo cvičí s Marešem“ a pan Navrátil „tepelně těsnící kamna“. Krom vymýšlení scénky jsme si také zahráli pár her, trénovali bonus k naší scénce a improvizovaně jsme si zahráli na hudební nástroje a poté jsme šli spát.
Scénku jsme si vyzkoušeli v sobotu v Žebětíně. Zbytek dne jsme strávili výrobou přáníček do LDNky, hrami, povídáním a dopilováváním našeho vystoupení. Těsně před spaním jsme si ještě vyslechli strašidelné příběhy od Prkna a poté jsme (s neklidem) usnuli.
V neděli ráno jsme si dali po snídani rozchod a následně byl sraz v jednu hodinu v Žebětíně, kde jsme do tří zkoušeli scénku. Naši scénku jsme sehráli na jedničku i s bonusem – písničkou „Rybník pro dvacet ryb“. Určitě jsme si celou Mikulášskou užili a zase jsme dokázali Lišácký talent na vytvoření výborné scénky!

Maty

Novější zápis: Výprava do Brna a generálka Vranovské smečky (30. 11. 2013)
Starší zápis: Lišácká horostěna (12. 11. 2013)

Sobota 20. 8. ’22
svátek slaví Bernard

Podporují nás

Jak psát na web

Vytvořil VojťákO webuAdmin • Aktualizace: 20. srpna 2022 v 7.42