Znak Junáka

91. oddíl Junáka Brno

Jednadevadesátka – katolický chlapecký skautský oddíl

Liliový kříž

Sviští víkendovka ve Křtinách

5.–7. 6. 2015

V pátek 5. 6. jsme vyrazili ze Staré osady autobusem do Křtin. Když jsme dorazili, vybalili jsme si věci a po výrobě kuliček do flusaček jsme vyrazili ven do lesa, kde jsme si zahráli flusačkovou bitvu. Když jsme se vrátili do propůjčené skautské klubovny, zahráli jsme si hru, kde jsme měli za imaginární peníze nakoupit co nejvíce potřebných předmětů, co by se nám hodily v poušti. Těsně před spaním jsme si ještě pustili za odměnu film.
Ráno jsme vstávali o tři čtvrtě na osm, nasnídali se, vyčistili si zuby a vyrazili na hru, kterou nám připravili Lukáš a Woody. Po hře jsme se vrátili do klubovny a z ukořistěných surovin jsme si společnými silami uvařili oběd. Po obědě jsme šli na výlet. Na výletě byly různé soutěže. Když jsme se vrátili, dali jsme si večeři a po ní si zahráli nějaké společenské hry. Nakonec nám pustil Honza před spaním jeden tematický westernový film.
V neděli jsme vstávali v sedm, dali jsme si snídani a v devět už jsme byli v kostele. Pak už jsme si dali jenom oběd, uklízeli jsme a odjeli jsme do Brna.

Kuba Lunzar

Novější zápis: Výlet Hnědé šestky do Mariánského údolí (13. 6. 2015)
Starší zápis: Ostříži na krajském kole Svojsíkova závodu v Boskovicích (5.–7. 6. 2015)

Sobota 22. 1. ’22
svátek má Slavomír

Podporují nás

Jak psát na web

Vytvořil VojťákO webuAdmin • Aktualizace: 31. ledna 2021 v 7.35